Obvodní kola:                        Přespolní běh  - 20 žáků         1. místo chlapci 5. ročník

                                                                                   5. místo chlapci 8. - 9. ročník

                                                                                   5. místo dívky 5. ročník

                                                                                   5. místo dívky 6. - 7. ročník

                                                                                   4. místo dívky 8. - 9. ročník

 

                                    Minifotbal - 10 žáků              3. místo chlapci 6. - 7. ročník

 

                                    Stolní tenis - 21 žáků             2. místo chlapci 5. ročník

                                                                                   1. místo chlapci 6. - 7. ročník

                                                                                   1. místo chlapci 8. - 9. ročník

                                                                                   2. místo dívky 5. ročník

                                                                                   3. místo dívky 6. - 7. ročník

                                                                                   2. místo dívky 8. - 9. ročník

 

                                    Florbal - 32 žáků                    1. místo chlapci 5. ročník

                                                                                   4. místo dívky 6. - 7. ročník

                                                                                  

                                    Přehazovaná - 22 žáků          1. místo chlapci 5. ročník

                                                                                   3. místo dívky 5. ročník

 

                                    Nohejbal - 4 žáci                   3. místo chlapci 6. - 7. ročník

 

                                    OVOV            (sedmiboj) - 16 žáků   7. místo smíšené družstvo

7 jednotlivců postup na krajské finále

 

Krajské kolo:              Florbal - 10 žáků                    5. místo chlapci 5. ročník

 

                                    Stolní tenis - 7 žáků               5. místo chlapci 6. - 7. ročník

                                                                                   7. místo dívky 8. - 9. ročník

 

                                    Pětiboj OVOV - 8 žáků        13. místo - družstvo ZŠ Mládí

 

                                    OVOV (sedmiboj) - 2 žáci    4. místo Lukáš Nulíček

                                                                                  8. místo Petr Hloušek

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one