Přespolní běh
Hoši 4. - 5. r. (Tošnar, Šejvl, Holub, Vrba, Krajinský) - 8. místo
Hoši 6. - 7. r. (Halász, Poledňák, Reitmajer, Kavtičník) - 7. místo
Hoši 8. - 9. r. (Bekera, Poduška, Drkoš, Soldát, Babický) - 4. místo

Dívky 4. - 5. r. (Vydrová, Štrosová, Nováková, Pašková, Králová) - 2. místo
Dívky 6. - 7. r. (Macečková, Chvojková, Martinčíková, Sluková) - 5. místo
Dívky 8. - 9.
r. (Martincová, Litvinová, Pavelková, Rubešová) - 4. místo
Minifotbal
Hoši 6. - 7. ročník (Poledňák, Reitmajer, Kubíček, Třešňák, Zaorálek, Dubják, Halász) - 8. místo
Stolní tenis
Dívky 6. - 7. r. (Bartáková, Bogoslavets, Jindřichová) - 3. místo
Chlapci 4. - 5. r. (Tošnar, Heran, Šejvl) - 2. místo
Chlapci 6. - 7. r. (Suchý, Havliš, Šícha, Zelinka) - 3. místo
Chlapci 8. - 9. r. (Karbus, Sedláček, Bekera) - 3. místo
Florbal
Hoši 4. - 5. r. (Z. Šejvl, A. Šejvl, Tošnar, Jermář, Vrba, Heran, Kuklík, Kandravý, Krajinský) - 3. místo
Hoši 6. - 7. r. - 5. místo
Hoši 8. - 9. r. - 4. místo

Dívky 6. - 7. r. (Jindřichová, Bernardová, Macečková, Palasová, Vaňková, Kučerová, Sluková, Michaeli, Vernerová, Nováková) - 3. místo
Dívky 8. - 9.
r. (Jarošová, Heranová, Štekerová, herclíková, Pavelková, Rubešová) - 2. místo
Basketbal
Hoši 8. - 9. r. (Nulíček, Poduška, Dubják, Slanina, Kovářík, Michl, Pacák, Malý, Karbus, Soldát) - 3. místo
Školní turnaj ve stolním tenise a fotbálku

Stolní tenis - dvouhra hoši - 6. - 7. ročník

1. místo - Filip Šícha

2. místo - Filip Havliš

3. místo - Adam Suchý

Stolní tenis - čtyřhra hoši - 4. - 6. ročník

1. místo - Petr Kozel a Tom Kavtičnik

2. místo - Antoní Budík a Josef Lindner

Stolní fotbal - hoši 4.-6. ročník

1. místo - Patrik Voříšek a Vladimír Ekart

2. místo - Lukáš Rauch a Jiří Stibůrek

3. místo - David Pekař a Martin Kuklík

Stolní fotbal - dívky 4.-6. ročník

1. místo - Anna Jerglová a Denisa Herclíková

2. místo - Kim Kavtičniková a Markéta Kubrová

Stolní fotbal - hoši 7.-9. ročník

1. místo - Vojtěch Anton a Tomáš Hradec

2. místo - Jakub Reitmajer a Jakub Švancara

3. místo - Jan Kožíšek a Matěj Vítovec

Stolní fotbal - smíšená družstva

1. místo - Adam Zelinka a Klára Polánková

2. místo - Zdeněk Pilát a Bára Polánková
 


Kin-ball
Pražské finále - 1. místo
Kateřina Heranová, Simona Pavelková, Martin Bekera, Maxim Drkoš, Jakub Babický
Školní kolo OVOV


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one