Republikové finále OVOV
Simona Pavelková - 14. místo
Viktorie Vydrová - 28. místo
Aneta Modrá - 44. místo
Tereza Kučerová - 47. místo
(ze stovek dalších závodnic)
Přespolní běh
4. - 5. třída dívky - 4. místo
4. - 5. třída hoši - 6. místo
6. - 7. třída dívky - 4. místo
6. - 7. třída hoši - 8. místo
8. - 9. třída dívky - 7. místo
8. - 9. třída hoši - 7. místo


 
Minifotbal
6. - 7. ročník hoši - 7. místo
8. - 9. ročník hoši - 7. místo
Stolní tenis
4. - 5. ročník - 4. místo
6. - 7. ročník hoši (Černík, Turček, Szitányi) - 2. místo

6. - 7. ročník dívky (Kadlecová, Kotrčová, Kolomazníková) - 3. místo
8. - 9. ročník hoši (Kozák, Suchý, Havliš) - 1. místo a postup na krajské finále!

8. - 9. ročník dívky (Jindřichová, Bartáková, Islami) - 2. místo
Krajské finále:
8. - 9. ročník hoši (Kozák, Suchý, Havliš) - 2. místo

Florbal
4. - 5. ročník - 2. místo (M. Borek, O. Pokorný, J. Černík, M. Malý, T. Fencl, V. Křístek, D. Křístek, Bek, L. Kalný, J. Hlaváč)
6. - 7. ročník hoši  - 2. místo (Z.Šejvl, A.Šejvl, M.Kandravý, D.Vychytil, F.Tošnar, M.Černík, Š.Turček, A.Kenický)
6. - 7. ročník dívky - 5. místo
8. - 9. ročník hoši - 8. místo

8. - 9. ročník dívky - 5. místo
Basketbal
8. - 9. ročník hoši - 7. místo
8. - 9. ročník dívky - 2. místo + postup na krajské finále! (S.Jindřichová, T.Kučerová, M.Kubrová, B.Polánková, K.Polánková, A.Křepelková, K.Šubová, V.Babická, D.Brablcová)
-> Na krajském finále 5. místo

6. - 7. ročník hoši - 3. místo (Švec, Jandoš, Šejvl, Tošnar, M. Černík, Turček, Kenický)
OVOV - Pražský pětiboj všestrannosti
Družstvo - 8. místo (18 376 bodů)
Viktorie Vydrová - 3. místo - ročník 2002 - z 47 závodnic
Sandra Dubjáková - 4. místo - ročník 2005 -  z 24 závodnic
Petr Jandoš - 4. místo - ročník 2004 - z 25 závodníků
Ondřej Švec -
 6. místo - ročník 2003 - z 36 závodníků
Patricia Manichová - 11. místo - ročník 2003 - z 40 závodnic

Denisa Kadlecová - 12. místo - ročník 2004 - z 36 závodnic
Adam Vrba - 23. místo - ročník 2002 - z 60 závodníků
Tadeáš Simandl - 
 - 26. místo - ročník 2002 - z 60 závodníků
Přehazovaná
Hoši 4.-5. třída - 1. místo (Jandoš, Etzl, Fencl, Savič, Palkovský, Švestka, Kalný, Misiarz, Valenta)
Dívky 4.-5. třída - 8. místo
Dívky 6.-7. třída - 1. místo (Vydrová, Budinská, 
Manichová, Šmídová, Kolomazníková, Kotrčová, Culková, Szymanská, Kadlecová)

 
Vybíjená
Hoši 4.-5. třída - 7. místo
Dívky 4.-5. třída - 5. místo
Hoši 6. třída - 5. místo
Dívky 6. třída - 4. místo
Okresní kolo OVOV

Družstvo -> 1. místo - postup na krajské kolo
Ročník 2001

Aneta Modrá - 1. místo a postup na KK

Tereza Kučerová - 2. místo a postup na KK

Zdeněk Pilát - 6. místo

 

Ročník 2002

Viktorie Vydrová - 1. místo a postup na KK

Karolína Šubová - 3. místo a postup na KK

Adam Vrba - 1. místo a postup na KK

Tadeáš Simandl - 2. místo a postup na KK

Vladimír Ekart - 3. místo a postup na KK

 

Ročník 2003

Patricia Manichová - 1. místo a postup na KK

Jana Reitmajerová - 6. místo

Kristýna Rubešová - 10. místo

Ondřej Švec - 2. místo a postup na KK

Filip Tošnar - 6. místo

Matyáš Kandravý - 9. místo

 

Ročník 2004

Zuzana Szymanská - 1. místo a postup na KK

Miriam Culková - 2. místo a postup na KK

Štěpán Turček - 1. místo a postup na KK

Martin Černík - 3. místo

Jiří Tomášek - 4. místo

Petr Jandoš - 5. místo

Ondřej Palkovský - 7. místo

Lukáš Kalný - 13. místo
 

Ročník 2005

Sandra Dubjáková - 1. místo a postup na KK

Klára Sionková - 7. místo

Eliška Adamková - 8. místo

Matyáš Malý - 3. místo a postup na KK

Martin Hřebejk - 5. místo

 

Ročník 2006 - 2007

Markéta Adamková - 1. místo a postup na KK

Kamila Elichanová - 2. místo a postup na KK

Kateřina Marešová - 3. místo

Sára Landová - 4. místo

Simona Tošnarová - 5. místo

Petr Kučera - 1. místo a postup na KK

Marek Fiala - 3. místo

Šimon Podešva - 4. místo

Albert Fryc - 5. místo


OVOV - krajské kolo
zuzana Szymanská - 1. místo a postup na republikové finále
Aneta Modrá - 2. místo
Viktorie Vydrová - 2. místo
Kamila Elichanová - 2. místo
Pohár rozhlasu

Kategorie mladších žáků (6. - 7. ročník)

Družstvo chlapců obsadilo 1. místo

(Tadeáš Simandl, Filip Tošnar, Adam Vrba, Ondřej Švec, Matyáš Kandravý, Daniel Vychytil, Martin Černík, David Smutný, Bajsangur Solthakanov)

 Družstvo dívek obsadilo rovněž 1. místo

(Viktorie Vydrová, Patricia Manichová, Karolína Šubová, Jana Reitmajerová, Anna Marie Hrdličková, Kristýna Nováková, Anna Králová, Zuzana Szymanská, Miriam Culková, Ela Kolomazníková, Anna Kotrčová)

 Individuální úspěchy:

Viktorie Vydrová - 1. místo ve skoku dalekém a 2. místo v běhu na 60 metrů

Zuzana Szymanská - 2. místo v běhu na 600 m

Anna Marie Hrdličková - 2. místo v hodu kriketovým míčkem

Tadeáš Simandl - 1. místo ve skoku vsokém

Martin Černík - 2. místo v běhu na 1000 metrů

Filip Tošnar - 2. místo v hodu kriketovým míčkem

ZŠ Mládí A - hoši - 1. místo ve štafetě 4x60 metrů (Simandl, Vrba, Černík, Smutný)

Kompletní výsledky mladších žáků zde

 

Kategorie starších žáků (8. - 9. ročník)

 Družstvo chlapců obsadilo 2. místo

(Matáš Halász, Filip Dubják, Václav Poledňák, Milan Třešňák, Zdeněk Pilát, Roman Janošťák, Ladislav Vrtiška, Maxim Bogoslavec, Lukáš Babický)

Družstvo dívek obsadilo 3. místo

(Aneta Modrá, Tereza Kučerová, Simona Jindřichová, Barbora Polánková, Klára Polánková, Natálie Lexová, Eliška Švecová, Lucie Macečková)

 Individuální úspěchy:

Filip Dubják - 1. místo ve skoku vysokém a 2. místo ve skoku dalekém

Aneta Modrá - 2. místo v běhu na 60 metrů

Klára Polánková - 2. místo ve skoku vysokém

Barbora Polánková - 3. místo ve skoku vysokém

Zdeněk Pilát - 3. místo ve skoku vysokém

ZŠ Mládí A dívky - 3. místo ve štafetě 4x60 metrů (Kučerová, Modrá, Lexová, Macečková)

ZŠ Mládí A hoši - 3. místo ve štafetě 4x60 metrů (Pilát, Halász, Dubják, Babický)

 

Kompletní výsledky starších žáků zde


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one